Zrozum Co Się Dzieje w Twoim Marketingu

Wyniki kampanii marketingowej nie są satysfakcjonujące i chcesz poznać przyczynę? Specjalista od marketingu lub zewnętrzna agencja mówią Ci o wyświetleniach, kliknięciach a nie ma to przełożenia na końcowy efekt? A może samodzielnie prowadzisz działania marketingowe dla swojej firmy i chcesz polepszyć rezultaty?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK, to zarejestruj się na webinar, który przygotowałem.

profile-linkedin

Łukasz Piwowar

29 sierpnia, godz. 19:00

90 minut merytorycznej prezentacji

Case Study

Sesja Q&A

Gotowe szablony do pracy

197 zł netto

Program

Dla kogo jest ten webinar?

Właścicieli firm

Prowadząc firmę wierz jak ważne jest podejmowanie decyzji w oparciu o fakty i liczby. Musisz wiedzieć, które liczby są ważne dla Twojego biznesu, w jaki sposób je zdobyć oraz jak wyciągać na ich podstawie wnioski. 

Dyrektorów i managerów

Zarządzając zespołem musisz wiedzieć, w jaki sposób ich praca przekłada się na wyniki i weryfikować, czy wykorzystujecie cały potencjał. Czasem też Twój zespół będzie potrzebował wsparcia w znalezieniu wąskich gardeł czy podjęciu słusznych decyzji.

Specjalistów ds. marketingu

Będąc zanurzonym w codziennej pracy ciężko jest nam spojrzeć na cały obraz, aby wyciągnąć wnioski. Może się też zdarzyć, że pracując na automacie przegapisz oczywiste rzeczy. Zbuduj system, który pozwoli Ci uniknąć tych błędów i osiągać lepsze wyniki.

Dla kogo nie?

Osób nieprowadzących i nie zamierzających prowadzić działań marketingowych

Ten webinar jest zaplanowany tak, aby dać jak najwięcej wartości osobom, które prowadzą działania marketingowe (przyda się też osobą zajmujących się sprzedażą).

Osób, które nie chcą podejmować decyzji w oparciu o dane

Chcesz, aby zawsze wyszło na Twoje, niezależnie od tego co mówią dane? Ważniejsze jest aby mieć rację, niż to, aby podjąć skuteczne działania? To nie jest webinar dla Ciebie.

Osób, które szukają "magicznych pigułek"

Wdrażając zdobytą wiedzę będzie Ci łatwiej wyciągać wnioski i podejmować decyzję. Jednak początkowo zmiana systemu wymaga trochę pracy.

29 sierpnia, godz. 19:00

Webinar potrwa minimum 90 minut (na tyle jest przewidziana część prezentacyjna, później będzie sesja pytań i odpowiedzi oraz analizy case study).

197 zł netto

Prowadzący

Łukasz Piwowar

Od ponad 10 lat związany z marketingiem i technologią. Zaczynałem jako programista, później zbudowałem i zarządzałem zespołem digital marketingu. Połączenie tych dwóch światów pozwala mi holistycznie spojrzeć na kampanie marketingowe. Chętnie podzielę się z Tobą swoimi wnioskami.

Współtworzę agencję marketingową MOVES, gdzie pomagamy klientom osiągać ich cele biznesowe. Planując i realizując działania, zawsze skupiamy się na dostarczeniu rezultatów, które zawsze przekładają się na realne wyniki naszych klientów. Jestem również współwłaścicielem biura rachunkowego LinkTAX, które stale rośnie w zawrotnym tempie 20% miesięcznie.