Bezpłatny Webinar

Zrozum Co Się Dzieje w Twoim Marketingu

Wyniki kampanii marketingowej nie są satysfakcjonujące i chcesz poznać przyczynę? Specjalista od marketingu lub zewnętrzna agencja mówią Ci o wyświetleniach, kliknięciach a nie ma to przełożenia na końcowy efekt? A może samodzielnie prowadzisz działania marketingowe dla swojej firmy i chcesz polepszyć rezultaty? 

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK, to zarejestruj się na webinar, który przygotowałem. 

31 lipca 2024, godz. 19:00

profile-linkedin

Łukasz Piwowar

Webinar prowadzony przez Łukasza Piwowara, eksperta z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w marketingu i technologii, ma na celu dostarczenie uczestnikom wiedzy niezbędnej do efektywnego prowadzenia działań marketingowych. 

Zapisz się już dzisiaj

  Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie MOVES Sp. z o.o., ul. Zamknięta 10 lok. 1.5, 30-554 Kraków, NIP: 6793243320

  Program

  Dla kogo jest ten webinar?

  Właścicieli firm

  Prowadząc firmę wierz jak ważne jest podejmowanie decyzji w oparciu o fakty i liczby. Musisz wiedzieć, które liczby są ważne dla Twojego biznesu, w jaki sposób je zdobyć oraz jak wyciągać na ich podstawie wnioski. 

  Dyrektorów i managerów

  Zarządzając zespołem musisz wiedzieć, w jaki sposób ich praca przekłada się na wyniki i weryfikować, czy wykorzystujecie cały potencjał. Czasem też Twój zespół będzie potrzebował wsparcia w znalezieniu wąskich gardeł czy podjęciu słusznych decyzji. 

  Specjalistów ds. marketingu

  Będąc zanurzonym w codziennej pracy ciężko jest nam spojrzeć na cały obraz, aby wyciągnąć wnioski. Może się też zdarzyć, że pracując na automacie przegapisz oczywiste rzeczy. Zbuduj system, który pozwoli Ci uniknąć tych błędów i osiągać lepsze wyniki.

  Dla kogo nie?

  Osób nieprowadzących i nie zamierzających prowadzić działań marketingowych

  Ten webinar jest zaplanowany tak, aby dać jak najwięcej wartości osobom, które prowadzą działania marketingowe (przyda się też osobą zajmujących się sprzedażą). 

  Osób, które nie chcą podejmować decyzji w oparciu o dane

  Chcesz, aby zawsze wyszło na Twoje, niezależnie od tego co mówią dane? Ważniejsze jest aby mieć rację, niż to, aby podjąć skuteczne działania? To nie jest webinar dla Ciebie. 

  Osób, które szukają "magicznych pigułek"

  Wdrażając zdobytą wiedzę będzie Ci łatwiej wyciągać wnioski i podejmować decyzję. Jednak początkowo zmiana systemu wymaga trochę pracy. 

  Zarejestruj się już dzisiaj

   Prowadzący

   Łukasz Piwowar

   Od ponad 10 lat związany z marketingiem i technologią. Zaczynałem jako programista, później zbudowałem i zarządzałem zespołem digital marketingu. Połączenie tych dwóch światów pozwala mi holistycznie spojrzeć na kampanie marketingowe. Chętnie podzielę się z Tobą swoimi wnioskami. 

   Współtworzę agencję marketingową MOVES, gdzie pomagamy klientom osiągać ich cele biznesowe. Planując i realizując działania, zawsze skupiamy się na dostarczeniu rezultatów, które zawsze przekładają się na realne wyniki naszych klientów. Jestem również współwłaścicielem biura rachunkowego LinkTAX, które stale rośnie w zawrotnym tempie 20% miesięcznie.