Agencja budująca
działające systemy
marketingowe

W obecnych czasach potencjalni klienci wymagają kilku,
a nawet kilkunastu interakcji z marką. Dlatego budujemy kompletny marketing i skupiamy się na drodze,
a nie pojedynczych działaniach. Nasze decyzje są oparte
o dane, a nie o intuicję czy domysły, to dlatego nasi klienci
z dnia na dzień uzyskują lepsze wyniki.

Koncentrujmy się na pozyskiwaniu rzeczywistych klientów, nie wyświetleniach czy kliknięciach, bo nie jest to wyznacznikiem sukcesu kampanii. Dzięki budowaniu lejków, czyli ścieżki, którą podąża potencjalny klient, zyskujesz osoby, które są gotowe na zakup. Wykorzystujemy do tego różne kanały i edukację, dzięki której budujemy relację
z Twoją marką.

+16 lat

doświadczenia zespołu

+47

zrealizowanych projektów

+8,5 mln

wydane na kampanie marketingowe

Założyciele MOVES

Synergia perspektyw

Od ponad 16 lat związany z technologią i marketingiem, od 12 lat zawodowo. Zaczynałem jako programista, aby następnie wejść w świat marketingu. Te doświadczenia pozwalają mi patrzeć na marketing z dwóch perspektyw – matematycznej oraz psychologicznej.

W otaczającym świecie szukam wzorów i struktur, których zrozumienie pozwala mi na budowanie skutecznych rozwiązań, rozwiązywanie problemów czy dostarczanie nowych, kreatywnych pomysłów.

Łukasz Piwowar

Founder & MOVES Tech Harmony Creator

Mówię jak robić, a nie tylko co robić.

Po ponad 4 latach doświadczenia w rozwijaniu 3 firm w obszarze B2B. Wiem jedno. Doskonały środek nie istnieje, a nawet schematy bywają złudne. Dlatego uważam, że marketing to w pewnym sensie gra, na najtrudniejszym poziomie trudności. Niekiedy przechodzisz tę samą misję kilka razy i za każdym razem podchodzisz do niej inaczej. W końcu osiągasz cel i kończysz ten poziom. Tak właśnie jest w marketingu, czasami kilka razy należy podejść do jednego elementu i odkryć to co działa.

Marketing robię z pasji, uwielbiam to. Biuro rachunkowe prowadzę z racji biznesu, lubię zarządzać. Ubezpieczenia sprzedaje, bo są produkty, w które wierzę i które mi pomagają.

Dominik Kumala

Founder & MOVES Leads Accelerator Expert

Zespół

Co mówią o nas klienci?

Wykorzystywana
technologia

Dołącz do zespołu MOVES

Rozpocznij tworzenie
spójnego marketingu

Chcesz dowiedzieć się, jak może wyglądać Twój marketing? Szukasz odpowiedniej Agencji?

Powiemy Ci jak zbudować kompletny system marketingu, który skupia się na drodze potencjalnego klienta. Podejmuj decyzje w oparciu o dane, a nie intuicje i domysły, aby skutecznie wykorzystywać możliwości marketingu.

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możesz generować nowe, wartościowe zapytania od potencjalnych klientów.

Dominik Kumala

Founder MOVES

Wypełnij formularz