Co możemy
dla Ciebie zrobić?

kpi

Realizacja płatnych kampanii

Google, YouTube, Facebook, LinkedIn – łączymy i dobieramy kanały tak, aby współpracowały ze sobą i realizowały postawione cele.

Conversation

Doradztwo marketingowe

Pomagamy w zrozumieniu Twojej grupy docelowej i ułożeniem planu, by zoptymalizować Twoje działania i zwiększyć zyski z działań marketingowych.

automatyzacje marketingowe icon

Automatyzacje marketingowe

Zautomatyzuj rutynowe zadania marketingowe. Dzięki temu zyskasz więcej czasu na strategiczne działania, a Twoje kampanie będą bardziej efektywne.

lejki

Opracowanie lejków marketingowych

Tworzymy i wdrażamy lejki, które zwiększają konwersję na każdym etapie. Optymalizujemy ścieżki klientów od pierwszego kontaktu aż do zakupu.

landing

Budowa stron internetowych

Tworzymy strony, które nie tylko wyglądają świetnie, ale też konwertują. Dzięki dopasowaniu ich do grupy odbiorców.

tresci

Content marketing

Przygotujemy plan contentowy dopasowany do grupy odbiorców. Stworzymy wartościowe treści, które przyciągają i angażują grupę docelową. 

social media icon

Prowadzenie
Social Media

Zarządzamy profilami Social Media, aby zbudować silną społeczność i poprawić interakcję z marką. 

buyer

Prospecting

Działania oparte o email marketing i LinkedIn. Tworzymy scenariusze, których zadaniem jest generowanie leadów. 

eye

Budowa rozpoznawalnego brandu

Stworzymy pełny branding Twojej firmy. Od logo, przez komunikację, po stronę internetową. Zapewnimy również warsztat strategiczny. 

Jak wygląda proces
współpracy?

Strategia

Wdrożenie

Skalowanie

Stabilizacja

Co mówią o nas klienci?

Dlaczego MOVES?

W obecnych czasach potencjalni klienci wymagają kilku, a nawet kilkunastu interakcji z marką. Dlatego budujemy kompletny marketing i skupiamy się na drodze, a nie pojedynczych działaniach. Nasze decyzje są oparte o dane, a nie o intuicję czy domysły, to dlatego nasi klienci z dnia na dzień uzyskują lepsze wyniki.

Koncentrujmy się na pozyskiwaniu rzeczywistych klientów, nie wyświetleniach czy kliknięciach, bo nie jest to wyznacznikiem sukcesu kampanii. Dzięki budowaniu lejków, czyli ścieżki, którą podąża potencjalny klient, zyskujesz osoby, które są gotowe na zakup. Wykorzystujemy do tego różne kanały i edukację,
dzięki której budujemy relację z Twoją marką.

Marki które nam zaufały

Rozpocznij tworzenie
spójnego marketingu

Chcesz dowiedzieć się, jak może wyglądać Twój marketing? Szukasz odpowiedniej Agencji?

Powiemy Ci jak zbudować kompletny system marketingu, który skupia się na drodze potencjalnego klienta. Podejmuj decyzje w oparciu o dane, a nie intuicje i domysły, aby skutecznie wykorzystywać możliwości marketingu.

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możesz generować nowe, wartościowe zapytania od potencjalnych klientów.

Dominik Kumala

Founder MOVES

Wypełnij formularz

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.